ФИЛИП ФОНЧЕВ (VIII/5), ИВАН РАЦИЋ (VIII/5) И ОДЕЉЕЊЕ II/2 НАГРАЂЕНИ НА МЕЂУНАРОДНОМ ЛИТЕРАРНОМ КОНКУРСУ ЗА УЧЕНИКЕ ''МЛАДИ ЧУВАРИ СРПСКЕ НАРОДНЕ КУЛТУРЕ 2020.''

На конкурс ''Млади чувари српске народне културе 2020.'' је пристигло укупно 130 радова (126 појединачних и 5 групних) из Србије, Републике Српске, Црне Горе, Хрватске и Италије.
ФИЛИП ФОНЧЕВ, ученик VIII / 5 разреда наше школе, освојио је друго место а ИВАН РАЦИЋ, ученик VIII / 5 разреда наше школе, освојио је треће место на Међународном литерарном конкурсу за ученике ''Млади чувари српске народне културе 2020.'' док је групни рад ''Азбука мог одељења'' одељења II / 2 похваљен. Честитамо ученицима и њиховим предметним наставницима, СВЕТЛАНИ ПАНТЕЛИЋ, професору српског језика и књижевности, и ДУШИЦИ САВИЋ, професору разредне наставе, на постигнутом успеху и дивним резултатима! Браво!