ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ БИЋЕ ОДРЖАНО У ПЕТАК, 5. ФЕБРУАРА 2021. ГОДИНЕ, СА ПОЧЕТКОМ У 11 ЧАСОВА

У петак, 5. фебруара 2021. године, са почетком у 11 часова, биће одржано школско такмичење из математике. Потребно је посебно нагласити да се ученици, као и дежурни наставници, морају придржавати општих мера превенције за спречавање ширења вируса корона:

1. Одржавање физичке дистанце, што укључује удаљеност од саговорника од најмање 1,5 метар.
2. Ношење маске све време од уласка у школско двориште до напуштања школског дворишта.
3. Хигијена руку – прање и дезинфекција пре и после такмичења.

Дежурни наставници су у обавези да ученике, пре уласка у учионице, упозоре на горе наведене мере.

Дежурни наставници на школском такмичењу из математике су:

1. АНА РОГОВИЋ, професор српског језика и књижевности
2. ВЕРИЦА СПАСОЈЕВИЋ, наставник физике