''ОСОБА КОЈОЈ СЕ ДИВИМ'', ВЕЉКО ЋЕТЕНОВИЋ III/5

,,Из ђачког пера настају нови светови" -
Најуспешнија литерарна остварења у овој школској години.

ОСОБА КОЈОЈ СЕ ДИВИМ

Особа коју волим, поштујем и којој се дивим је моја мама. Њено име је Драгана. Њене топле речи увек су искрене и праве, а њени савети све бриге могу решити. То је особа која нам је подарила живот, учила да ходамо и причамо, која се и даље труди да нам улепша одрастање, детињство и живот. Њено племенито срце пуно је нежности и разумевања. Она је наша највећа подршка. Ово је само делић онога што описује особу којој се дивим.

ВЕЉКО ЋЕТЕНОВИЋ III/5
Наставник: МИЛА ДОВИЈАНИЋ