''ЈЕДНА СМЕШНА ЕПИЗОДА СА ОНЛАЈН НАСТАВЕ '', ДОБРИЛА ВРАТОЊИЋ VI/3

,,Из ђачког пера настају нови светови" -
Најуспешнија литерарна остварења у овој школској години

ЈЕДНА СМЕШНА ЕПИЗОДА СА ОНЛАЈН НАСТАВЕ

Тренутно је ситуација таква да је због епидемије школа замењена екраном рачунара. Наравнo, мени, као и већини мојих другара, то нимало није било драго. Ипак, колико год то било лоше, морам признати да су нас смешне епизоде са онлајн наставе развеселиле и вратиле у живот.
Једна таква ситуација одиграла се на часу ликовног. Сви смо наставници показивали своје радове. Када је прозвала једног друга, он је рекао да мора да потражи рад. У тражењу му је пролетео цео час. Напослетку, наставница се нашалила да би он свој рад могао потражити и у подруму, што се ње тиче. Изјавио је да га нигде нема. Враголасто је додао да је чак и своју изгубљену зимску капу пронашао и свеску из географије којој се одавно изгубио сваки траг. А наставница је на то одговорила да се чуди што у том његовом „царству“ није пронашао и неколико свиња. Смех се заразно ширио са наставнице на нас... Мени је цела ситуација била баш интересантна и насмејала ме до суза. Колики се неред иза њега видео, не би ме чудило да се и неко створење промолило.
Колико год ова ситуација и онлајн настава биле необичне и чудне, увек ће ту бити по неки весељак, попут нашег расејаног друга, да нас орасположи и насмеје до суза.

ДОБРИЛА ВРАТОЊИЋ VI/3
Наставник: СВЕТЛАНА КУЧ