Profesorka Milkica Kostić Zlatić održala ''Kreativne radionice robotike i elektronike'' u Čačku (video)

"Kreativne radionice robotike i elektronike" uspešno su realizovane pri Naučno tehnološkom parku, Čačak. Radionice je održala profesorka Milkica Kostić Zlatić iz Ivanjice, inače i mentor za polaznike Regionalnog centra za talente Čačak. Polaznici ove radionice su bili iz mnogobrojnih Osnovnih škola. Veliku podršku imam od kabineta premijerke Ane Brnabić i Instituta za veštačku inteligenciju, koji je zahvaljujući anonimnom donatoru, ovim putem mu se i zahvaljujem, kupio opremu veoma vrednu, kako bi podržali moj rad u budućnosti. Planiram ovakvog tipa radionice za svu talentovanu darovitu decu širom Srbije, a koje interesuje robotika, elektronika i veštačka inteligencija!