НАУЧНЕ ЈЕЛКЕ

У сусрет предстојећим празницима, а у циљу промоције математичких формула, хемијских симбола и образаца из физике, хол наше школе ових дана украшавају, на први поглед, сасвим обичне јелке. Ако их мало боље загледате, приметићете несвакидашње украсе. Они нису ту само да улепшају јелке, већ да подсете ученике на оно што су учили или треба да науче.

Ова изложба научних јелки резултат је сарадње наставника математике БОЈАНЕ АЛЕКСИЋ, физике МИЛКЕ ПОЛЕДИЦЕ, хемије МИРЈАНЕ ОЦОКОЉИЋ и француског језика СНЕЖАНЕ ЈЕЧМЕНИЦЕ као и њихових ученика.