ЈЕЛКА ФИЗИКЕ И ЊЕНИХ ЗАКОНА

Ученице одељења VII/3 (Софија Стојановић, Добрила Вратоњић, Јелена Пацић, Анђела Секулић, Сара Ђоковић, Јелена Милићевић и Емилија Јованчевић) са својим предметним наставником физике МИЛКОМ ПОЛЕДИЦОМ нам својом новогодишњом јелком поручују „Њутн је врх!'' Као што су велики научници одувек привлачили пажњу друштва својим необичним начином размишљања и разноразним открићима, тако и ова јелка осветљава ходник школе и подсећа ученике на физичке законе и њихове математичке формулације. Француски филозоф Мишел де Монтењ је рекао: „Наука је одличан украс и веома користан алат“, а ми смо га буквално схватили и отуда новогодишњи украси изгледају као на сликама испод: