УЧЕНИЦИ ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА НАШЕ ШКОЛЕ ОБЕЛЕЖИЛИ ШКОЛСКУ СЛАВУ СВЕТОГ САВУ

Ученици четвртог разреда наше школе обележили су школску славу Светог Саву пригодним рециталом и песмом.

Рецитал "Растко Немањић - Свети Сава", Милице Миладиновић Кесеровић, извели су следећи ученици: IV1: Милинко Ћурчић и Зорана Вукићевић, IV2: Војин Коматина и Ана Милутиновић, IV3: Дуња Вељовић и Антонина Савић.

Песму "Ко удара тако позно", Војислава Илића извели су следећи ученици: Ксенија Саковић (IV1), Јанко Марковић (IV2) и Нађа Кушић (IV3).

Браво за ученике четвртог разреда и њихове учитељице: РАДИНКУ БОГДАНОВИЋ (IV1), МИРЈАНУ ЗЛАТИЋ (IV2) и САЊУ МИЋИЋ (IV3).