Дан успешних одржан у нашој школи

У петак, 26. јуна 2020. године, одељењске старешине и директор школе, ДЕЈАН КОМАТИНА, поделили су књиге и похвале најуспешнијим ученицима на крају школске 2019 / 2020. године.

Ђак генерације школске 2019 / 2020. године је МИЛАН КРСМАНОВИЋ, ученик одељења VIII / 1.

Осми разред је завршило четрнаест ученика носилаца Дипломе ''Вук Kараџић''.

Овом приликом уручене су и похвале за учешћа и постигнуте успехе на такмичењима како малим матурантима тако и ученицима млађих разреда.