Биологија, VI / 3: Човек и здравље - превенција и лечење болести

Наставник биологије у нашој школи, РАДЕ ПЕРУНИЧИЋ, желео је да похвали ученике одељења VI / 3 наше школе који су били веома вредни током наставе на даљину - за сваку похвалу. На фотографијама се налазе ученици који су желели да учествују у малом пројекту, како би изразили захвалност телевизији на емитованој настави као и наставнику Дејану Бошковићу. Ако детаљније погледате фотографије, можете видети у слоговима на рукавицама натпис ''Дејане, хвала Вама и РТС-у за наставу.''

Кроз рукавице и маске, ученици су желели да покажу мере превенције које се поштују током пандемије, док воћке на глави означавају да морамо да се хранимо здраво и победимо вирус.

Браво за ученике одељења VI / 3 и њиховог наставника биологије, РАДА ПЕРУНИЧИЋА.