Објављени званични резултати расподеле ученика осмог разреда по средњим школама и образовним профилима

Данас, 08. јула 2020. године, у 19 часова, објављени су званични резултати расподеле ученика по средњим школама и образовним профилима.

Честитамо свим ученицима осмог разреда на територији Републике Србије, а посебно ученицима осмог разреда наше школе на уписаним жељеним средњим школама.

Ученици могу да провере званичне резултате расподеле ученика по школама и образовним профилима на сајту: www.upis.mpn.gov.rs.

Упис у средње школе почиње сутра - у четвртак, 09. јула 2020. године од 8 часова до 15 часова и траје до петка, 10. јула 2020. године у периоду од 8 часова до 15 часова.

Свим ученицима желимо много успеха и среће у средњој школи!

Осмаци, браво и срећно!