Седница Наставничког већа у четвртак, 20. августа 2020. године у 10 часова

На основу члана 71, став 3, тачка 17, Статута Основне школе ''Милинко Кушић'' у Ивањици, у четвртак, 20. августа 2020. године са почетком у 10 часова биће одржана седница Наставничког већа.

Д Н Е В Н И    Р Е Д:

1. Организација наставе у школској 2020 / 2021. години.
  2. Упознавање са упутством о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне школе током трајања пандемије COVID-19.
  3. Допуна података за Извештај о раду школе и усвајање истог.
  4. Допуна података за Годишњи план рада и усвајање истог.
  5. Обука наставнике за коришћење платформе ZOOM и Gooogle disk.
  6. Усвајање распореда часова за школску 2020 / 2021. годину
  7. Усвајање правилника о стручном усавршавању у установи.
  8. Усвајање Школског програма за 3. и 7. разред.
  9. Текућа питања.

Молимо колеге да се придржавају мера заштите које су прописане у борби портив вируса корона и да држе препоручену дистанцу приликом заузимања места за седење.

Присуство свих наставника и стручних сарадника на седници Наставничког већа је обавезно.

Директор школе

Дејан Коматина