ДЕЧЈА НЕДЕЉА - ДАН ПЕТИ ''ПОДЕЉЕНА СРЕЋА, ДВА ПУТА ЈЕ ВЕЋА!'' МИША И МАША У ИЗДВОЈЕНОМ ОДЕЉЕЊУ НАШЕ ШКОЛЕ У БУКОВИЦИ

Данас, 09. октобра 2020. године, ученици у издвојеном одељењу наше школе у Буковици имали су посебан разлог за радост јер су их посетили Миша и Маша - веродостојни дечији ликови који су анимирали наше ученике путем игре и песме.
У исто време, издвојено одељење наше школе у Буковици је посетио и председник општине Ивањица, господин МОМЧИЛО МИТРОВИЋ, у пратњи директора наше школе, ДЕЈАНА КОМАТИНЕ који су нашим најмлађима пожелели срећну Дечју недељу.