ДЕЧЈА НЕДЕЉА - ДАН ПЕТИ ''ПОДЕЉЕНА СРЕЋА, ДВА ПУТА ЈЕ ВЕЋА!'' ПОСЕТА ПРЕДСЕДНИКА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ИВАЊИЦА - ГОСПОДИНА ВЛАДИМИРА БОЈАНОВИЋА - НАШОЈ ШКОЛИ

Данас, 09. октобра 2020. године, нашу школу је посетио господин ВЛАДИМИР БОЈАНОВИЋ, председник Скупштине општине Ивањица и том приликом, заједно са ученицима наше школе, посадио Дрво пријатељства у школском дворишту.
Уз многобројне поклоне као и речи подршке и хвале, дружење са господином Бојановићем је настављено у малој фискултурној сали наше школе.
На крају данашњег сусрета, уз поздраве - договорили су се да се састану на истом месту за тачно годину дана.
Ученици су се срећни и задовољни, заједно са својим учитељицама, вратили на своје редовне школске активности.