НЕДЕЉА ЗДРАВЕ ХРАНЕ ОБЕЛЕЖЕНА У НАШОЈ ШКОЛИ

Данас, 23. октобра 2020. године, поводом Недеље здраве хране, ученице шестог разреда наше школе: ЈЕЛЕНА ВУЈОВИЋ (VI / 1), МИЛИЦА БУЈОШЕВИЋ (VI / 1), ТАМАРА ЈОВАНОВИЋ (VI / 2), ИВА АЛЕКСИЋ (VI / 2) и ТАМАРА ЈЕРОТИЈЕВИЋ (VI / 2) уз помоћ својих наставница ЕНЕСЕ РАМАДАНИ и НАТАШЕ ЧЕГАЊАЦ припремиле су презентацију у вези са здравом храном и здравим навикама у исхрани за ученике млађих разреда а у оквиру предвиђених активности Тима за екологију. Ученици су имали прилику да чују све о здравој храни, да виде пирамиду исхране која је направљена од свежих намирница као и да погађају загонетке на ту тему. Презентације су одржане у два термина тако да су обухваћене обе групе ученика. Браво за ученике и њихове наставнице!