СВЕТСКИ ДАН ДЕТЕТА ОБЕЛЕЖЕН У БИБЛИОТЕЦИ НАШЕ ШКОЛЕ

Светски дан детета је годишњи међународни догађај који се обележава 20. новембра сваке године. Установљен је од стране Генералне скупштине УН 1954. године. Међународним даном деце унапређују се права детета, дружење и њихова безбедност. Овим поводом у нашој библиотеци одржана је радионица на тему дечијих права. Ученици трећег и четвртог разреда наше школе који похађају једносменску обогаћену наставу учествовали су у овој забавној радионици. Ово је била одлична прилика за дружење, размену мишљења и уживање у лепој атмосфери.