ЛИТЕРАРНА СЕКЦИЈА ОШ ,,МИЛИНКО КУШИЋ" ИВАЊИЦА РАСПИСУЈЕ ЛИТЕРАРНИ НАГРАДНИ КОНКУРС ПОВОДОМ САВИНДАНА 2021.

Литерарна секција ОШ ,,Милинко Кушић" расписује литерарни наградни конкурс поводом Савиндана 2021.

Наслови тема за млађе разреде:

1. Свети Сава ћирилицом пише
2. Свети Сава, школска слава
3. Моја породица - кандило моје душе

Наслови тема за старијe разредe:

1. Свети Сава - зидар свог народа
2. Хиландарска се чују звона
3. Нема светлости без Сунца, ни човека без љубави

Услови конкурса:

1. На конкурсу учествују ученици од 1. до 8. разреда у две категорије (млађи (I - IV) и старији (V -VIII) разреди).
2. Радови морају бити самостална дечија остварења.
3. Форма писања: поетски или прозни литерарни рад.
4. У заглављу сваког рада написати:
а) Назив теме
б) Име и презиме ученика, разред и одељење
в) Име и презиме учитеља / наставника

Срећан и успешан рад желе вам сви чланови Стручног већа наставника српског језика наше школе!