ОДРЖАНА ОНЛАЈН СЕДНИЦА НАСТАВНИЧКОГ ВЕЋА НА КРАЈУ ПРВОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2020 / 2021. ГОДИНЕ

Данас, 22. децембра 2020. године, на основу члана 71. став 3. тачка 17. Статута Основне школе ,,Милинко Кушић“ у Ивањици, са почетком у 11 часова, одржана је онлајн седница Наставничког већа (преко платформе Zoom) на крају првог полугодишта школске 2020 / 2021. године. На седници Наставничког већа анализирани су успех и владање ученика на крају првог полугодишта школске 2020 / 2021. године, било је речи и о реализацији наставног плана и програма рада у првом полугодишту школске 2020 / 2021. године, припреми за завршни испит, реализацији плана стручног усавршавања наставника и стручних сарадника као и о мерама за унапређење васпитно-образовног рада у другом полугодишту. Данашњом седницом Наставничког већа усвојени су успех и владање ученика од првог до осмог разреда и њоме је званично завршено прво полугодиште школске 2020 / 2021. године.
У наредном периоду следи одржавање родитељских састанака и подела ђачких књижица. Захвалност за фотографије са данашње онлајн седнице дугујемо професору разредне наставе у нашој школи, САЊИ МИЋИЋ.