УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ ЈЕ ДОНЕО ОДЛУКУ: ,,ПОНОВО РАДИ БИОСКОП, АЛИ У НАШОЈ ШКОЛИ!''

У петак, 3. децембра 2021. године, са почетком у 19 часова, у оквиру Ученичког парламента наше школе и уз асистенцију и координацију педагога ВЕРИЦЕ КАПЛАНОВИЋ БЕШЕВИЋ реализована је активност ,,Поново ради биоскоп, али у нашој школи'' - уз поштовање свих прописаних епидемиолошких мера.
Чланови Ученичког парламента су дошли на идеју да се у школи сваког месеца приказује филм.

Дежурни наставници на пројекцији филма су били: наставница физике у нашој школи МИЛКА ПОЛЕДИЦА и наставница математике БОЈАНА АЛЕКСИЋ.

Ученици су уживали у пројекцији филма.