Дана 14. маја 2026.године, у Плавој сали Дома културе, свечано су уручене награде ученицима Основне школе ,,Милинко Кушић“.
За ликовне радове награђени су:
– Ирина Бошњаковић, 4. разред, учитељица Мила Довијанић,
– Дуња Главинић 2/3, учитељица Милица Луковић
– Софија Милинковић 2/2, учитељица Мила Миловановић
– Ђурђа Авејић 2. разред, учитељица Милка Радивојевић
– Ђурђина Аврамовић 3/3, учитељица Мирјана Парезановић
– Василија Ћурчић 3/4, учитељица Наташа Милићевић
– Огњен Дукић 4/4, учитељица Биљана Секулић
– Маша Ђурашевић 4/3, учитељица Сања Мићић
– Јован Драговић 3/3, учитељица Верица Луковић
За литерарне радове награђени су:
– Давид Милинковић 2/3, учитељица Милица Луковић
– Ана Поповић 2/2, учитељица Олгица Цветковић
– Доротеа Ниџовић 3/2, учитељица Душица Савић
– Милица Вучићевић 3/2, учитељица Душица Савић
Браво за награђене!














