Данас, 15. маја 2026. године, ученици одељења II/1 посетили су, заједно са својом учитељицом Олгицом Цветковић, Фестивал науке у Гимназији.
Присуствовали су занимљивим огледима, презентацијама и стекли поучно искуство.
Захваљујемо се ученицима, професорима и директору Гимназије на дивном гостопримству и одличној организацији.










