Дана 12. маја 2026. одржано је Вече дечје поезије. На 17. конкурсу за најлепшу дечју песму, чак пет ученика одељења II/3 је награђено, а песме су објављене у зборнику „Пупољци 2026.“.
Награђени ученици су:
Дуња Главинић
Ђурђа Драмићанин
Павле Перовић
Давид Милинковић
Душан Ђоковић
Вече је било пуно емоција, проткано финим и нежним дечјим гласићима који су пажљиво читали стихове свог стваралаштва. Браво за све!
Учитељица Милица Луковић





