ПЛАСМАН УЧЕНИКА НАШЕ ШКОЛЕ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ РОБОТИКЕ (ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА) - ROBO-INT INVENT

Пласман на републичко такмичење из роботике - које ће бити одржано 29. маја 2021. године у Пожаревцу - имају:

VI разред

1. ИВАН ТОПАЛОВИЋ - 90 поена - ПРВО место

VIII разред

1. НЕМАЊА ЛУКОВИЋ - 86 поена - ПРВО место
2. НИКОЛА МИЛОШЕВИЋ - 81 поен - ДРУГО место

Ученици ће демонстрирати управљање моделима на даљину преко рачунара, таблета и мобилних телефона као и своја умећа у раду са моделима користећи вештачку интелигенцију и вештачка чула.

Честитамо ученицима и њиховој предметној наставници МИЛКИЦИ КОСТИЋ ЗЛАТИЋ на постигнутом успеху! Браво!