Професор математике у нашој школи МАРИНА ГРУЈИЧИЋ одржаће предавање „Мозаик” на бесплатном вебинару: Интегрисано STEAM образовање и математика у пракси.

На овом предавању сазнаћете како се математика може учити и кроз уметност. Такође, Science on Stage амбасадор ће показати како креирати са ученицима игрицу кроз коју се учи и решава интересантан мозаик.
Имаћете прилику да чујете ток израде пројекта и повезивање ученичких и међупредметних компетенција. Исто тако, открићете и како учење и примена знања из математике, уметности и информатике може да тече на несвакидашњи начин.
Браво!