ПРЕЛАЗАК НА ДРУГИ, КОМБИНОВАНИ, МОДЕЛ НАСТАВЕ ОД ПОНЕДЕЉКА, 13. СЕПТЕМБРА 2021. ГОДИНЕ

Услед погоршане епидемиолошке ситуације на територији општине Ивањица изазване вирусом корона, од понедељка, 13. септембра 2021. године, образовно - васпитни процес у нашој школи ће се одвијати по ДРУГОМ - КОМБИНОВАНОМ - МОДЕЛУ наставе.

ДРУГИ, односно, КОМБИНОВАНИ МОДЕЛ НАСТАВЕ подразумева да ученици од ПРВОГ до ШЕСТОГ разреда као и до сада похађају наставу непосредним путем - у школи - без подела на групе.

Док се ученици СЕДМОГ и ОСМОГ разреда деле на две групе како би један дан једна група радила онлајн (путем платформе Zoom) а друга имала непосредну наставу - у школи.

Следећег дана групе се ротирају - група која је слушала наставу онлајн путем платформе Zoom иде у школу, док група која је наставу слушала непосредним путем - тог дана наставу слуша онлајн.

Превоз ученика путника остаје исти.

Часови су у трајању од 45 минута.