ОБУКА НАСТАВНИКА ЗА КОРИШЋЕЊЕ Е-УЧИОНИЦЕ

Данас, 18. септембра 2021. године, са почетком у 9 часова (разредна настава) и у 11 часова (предметна настава), професор математике у нашој школи МАРИНА ГРУЈИЧИЋ одржала је обуку за запослене наставнике а обука је била у вези са коришћењем Е-учионице.

Ново време и савремени модели наставе, попут учења на даљину, захтевају од наставника и нова знања и нове вештине у реализацији образовно - васпитног процеса а колегиница Марина нам је данашњом обуком свесрдно помогла у томе.

Хвала!