ЕВРОПСКА НЕДЕЉА СПОРТА ОБЕЛЕЖЕНА У НАШОЈ ШКОЛИ

Данас, 27. септембра 2021. године, Европска недеља спорта је обележена у нашој школи.

У оквиру Европске недеље спорта, ученици млађих разреда наше школе уживали су у разноврсним физичким активностима чији је циљ био да подстакну на бављење спортом и едукацију ученика о здравом начину живота.

Кроз игре: преношење кликера ножним прстима, лимбо - денс, скакање у џаку и падобран вијаче водила их је наставница физичког и здравственог васпитања ЈАСМИНА МИЋИЋ. Браво!