УСПЕХ УЧЕНИКА НАШЕ ШКОЛЕ НА ШКОЛСКОМ ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СТРЕЉАШТВА ОДРЖАНОМ У ГОРЊЕМ МИЛАНОВЦУ

У уторак, 26. октобра 2021. године, у Горњем Милановцу је одржано школско окружно такмичење из стрељаштва где су учествовале основне и средње школе из региона. Основна школа ''Милинко Кушић'' је остварила запажене резултате:

КРИСТИНА ЂОКИЋ, ученица V-2 разреда, освојила је у категорији пионирки друго место и сребрну медаљу.
АЛЕКСАНДАР ТОМИЋ, ученик VIII разреда, освојио је у категорији пионири прво место и златну медаљу.

Екипно пионирке наше школе освојиле су друго место, и саставу:
САРА ДРАМИЋАНИН, VIII разред
КРИСТИНА ЂОКИЋ, V разред