ПРВО МЕСТО ЗА УЧЕНИЦУ НАШЕ ШКОЛЕ ТЕОДОРУ ДАНИЛОВИЋ (III/3) НА МЕЂУНАРОДНОМ ЛИТЕРАРНОМ КОНКУРСУ

На Међународном литерарном конкурсу „Млади чувари српске народне културе” ученица трећег разреда ОШ „Милинко Кушић” ТЕОДОРА ДАНИЛОВИЋ (учитељица МИРЈАНА ПАРЕЗАНОВИЋ) освојила је 1. место, на тему Један обичан дан необичне породице.

Свечана додела награда, уз културно-уметнички програм, била је у петак 10. децембра 2021. године у Великој сали Градске библиотеке „Владислав Петковић Дис” у Чачку.

Браво за Теодору и учитељицу Миру!