ДЕДА МРАЗ ЈЕ ДАНАС СТИГАО И У ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ НАШЕ ШКОЛЕ У ЛИСИ

Данас, 30. децембра 2021. године, захваљујући председнику Месне заједнице Лиса РАДИВОЈУ ПАНТОВИЋУ и Општини Ивањица, Деда Мраз је стигао и у издвојено одељење наше школе у Лиси и поделио ученицима новогодишње пакетиће. Празничној приредби присуствовали су како ученици од првог до четвртог разреда, тако и наши најмлађи - предшколци - којих ове године има четири. Делећи радост са својом учитељицом ЈЕЛЕНОМ ЈЕРЕМИЋ, испратили су стару и са нестрпљењем дочекују 2022. годину! Свим пратиоцима сајта и Фејсбук странице наше школе, срећне новогодишње и божићне празнике желе ученици издвојеног одељења наше школе у Лиси и њихова учитељица СРЕЋНА НОВА ГОДИНА!