,,ЗИМСКА РАЗГЛЕДНИЦА" - ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК - ПРВИ РАЗРЕД

БИЉАНА СЕКУЛИЋ, професор разредне наставе, одржала је са ученицима првог разреда продуженог боравка радионицу под називом ,,Зимска разгледница". Ученици су били подељени на групе. Користили су различите ликовне технике и материјале (сликање длановима, сликање сунђером, прскање бојом, разливање боје и наслањање обојене фолије на рад). Деца су уживала у свом раду. Дошла је до изражаја сарадника атмосфера и весело расположење. Радови су повезани у целину и изложени у холу школе.

Зима

Зима, ледена краљица,
лепотом одушеви све.
Донесе пуно пахуља