УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ НА ХУМАНИТАРНОМ БАЗАРУ

Данас, 3. јануара 2021. године, у периоду од 10 до 14 часова, у центру града - организован је Хуманитарни базар под руководством Општине Ивањица а у сарадњи са дечијим вртићима, школама и Црвеним крстом. Штандови са предивним радовима вредне дечице, наставника, васпитача и родитеља постављени су у главној градској улици где су суграђани могли да оставе добровољне прилоге за децу лошијег материјалног статуса и на тај начин им улепшају 2022. годину. За најмлађе суграђане, локална самоуправа је организовала концет групе ,,Duo di Maggiore'', а сутра, 4. јануара 2022. године, биће организовано дружење са аниматорима од 10 до 14 часова. Децо, дођите и забавите се са нама! Наше мало је нечије много!