ПЧЕЛОЈАВЉЕЊЕ И ОДЕЉЕЊЕ III/2

У уторак, 7. јуна 2022. године, са почетком у 19 часова, Удружење ,,Чувари дела Вука Kараџића’’, Удружење пчелара Ивањица и градска библиотека ,,Светислав Вуловић’’ организовали су у Плавој сали Дома културе у Ивањици програм посвећен пчелама. Том приликом је представљена и књига ,,Пчелојављење’’ Миодрага Радовића.

Уредник овог програма је била професор разредне наставе у нашој школи ДУШИЦА САВИЋ, а у програму је учествовало и њено разредно одељење III/2.

О пчелама је говорио и са њиховим начином живота и функционисањем нас је упознао дугогодишњи пчелар и професор разредне наставе у нашој школи, ЗОРАН МИЛОВАНОВИЋ.

Учешће у овој сјајној вечери узела је и Основна школа ,,Сретен Лазаревић'' из Прилика - професор српског језика и књижевности ВЕРИЦА КОСТИЋ са својим ученицима.

Велика захвалност иде и Културно-уметничком друштву ,,Моравица'' из Ивањице и њиховом уметничком руководиоцу ВЛАДАНУ ЈЕРЕМИЋУ на несебичној позајмици народне ношње као и на подршци коју је тиме пружио овом дивном програму! Хвала!

Захвалност за фотогафије иде Удружењу ,,Чувари дела Вука Караџића''. Хвала!

?>