IV/4 НА ФЕСТИВАЛУ НАУКЕ У ГИМНАЗИЈИ

Данас, 15.05.2026.године, ученици Основне школе ,,Милинко Кушић“ Ивањица, одељења IV/4 са својом учитељицом Биљаном Секулић, посетили су Фестивал науке у ивањичкој гимназији.

,,Вратили смо се у школу пуни лепих утисака. Учешће на радионицама и искуство које смо стекли имаће значајан допринос у нашем даљем школовању“.