ЛЕНКА МИРКОВИЋ је ученица седмог (VII/1) разреда наше школе. Воли да црта јунаке из цртаних филмова. Жели да студира графички дизајн на Факултету ликовних уметности. У остварењу њених уметничких циљева свесрдно јој помаже њена наставница ликовне културе БИЉАНА РАЈКОВИЋ.
АНДРЕЈ ЈАКИЋ је ученик седмог (VII/3) разреда наше школе. На часовима ликовне културе излази из оквира градива и очекиваних вештина те је његов уметнички таленат привукао пажњу његове наставнице ликовне културе БИЉАНЕ РАЈКОВИЋ. Андреј каже да највише воли да црта спортисте, нарочито кошаркаше. Једнога дана волео би да студира архитектуру и да се професионално бави кошарком.