Стручна служба

Милка Караклајић

дипломирани психолог

Рођена 10. октобра 1960. године у Ивањици. Завршила Филозофски факултет Универзитета у Београду, одсек за психологију. Педагошки саветник. Саветник - спољни сарадник Министарства просвете. Поседује: лиценцу за обављање послова стручног сарадника у образовању, лиценцу за обављање основних стручних послова социјалне заштите, лиценцу за обављање супервизије на основним стручним пословима социјалне заштите као и дозволу за посредовање - медијацију у решавању спорова (Министарство правде). Стални члан Интерресорне комисије за процену потреба за пружањем додатне образовне, здравствене и социјалне подршке детету и ученику. Аутор/коаутор научног рада публикованог у часопису (М52) ''Ефекти неурофидбек тренинга у раду са децом са поремећајем из аутистичког спектра“. Водитељ обуке за реализацију наставе орјентисане ка исходима учења. Аутор/коаутор акредитованих програма стручног усавршавања: ''Подршка образовању деце из сиромашних породица'', ''Ученички парламент и предузетништво'', ''Креативно мишљење - развијање и подстицање'', објављених у Каталогу програма сталног стручног усавршавања запослених у образовању. Удата је и мајке двоје деце. У ОШ ''Милинко Кушић'' ради од 1993. године на месту школског психолога.

Верица Каплановић Бешевић

дипломирани педагог

Ана Мијатовић

дипломирани логопед