УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ НА МЕЂУОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ У АТЛЕТИЦИ У КРАЉЕВУ

Дана 18. маја 2026. године, у Краљеву, одржано је Међуокружно такмичење у атлетици.

Нашу школу представљала је трочлана екипа:

1. Никша Глинтић I/3 – 60 метара

2. Ђорђе Цветковић III/2 – скок у даљ из зоне

3. Теодора Даниловић VII/2 – 300 метара

Ученик Ђорђе Цветковић је освојио треће место у својој дисциплини.

Честитамо! Браво!