Дана 18. маја 2026. године, у Краљеву, одржано је Међуокружно такмичење у атлетици.
Нашу школу представљала је трочлана екипа:
1. Никша Глинтић I/3 – 60 метара
2. Ђорђе Цветковић III/2 – скок у даљ из зоне
3. Теодора Даниловић VII/2 – 300 метара
Ученик Ђорђе Цветковић је освојио треће место у својој дисциплини.
Честитамо! Браво!








